Zážitkový dárek pro muže

Že mají ženy rády dárky, to je všeobecně známo. Avšak i někteří muži si na ně potrpí, obzvláště tehdy, jsou-li to dárky zážitkové.

U nás si většinou lidé předávají dárky u příležitostí jmenin a narozenin a také o vánocích pod stromeček. Ale proč nedat svým blízkým dárek jen tak, pro potěšení jejich, ale i naše – vždyť když uvidíme ty jiskřičky radosti v jejich očích, přinese to i nám uspokojení.

Zážitky pro muže
Půjčovna Buggy Polaris
Půjčovna čtyřkolek
Dětská buggy
Monster Truck Ford
Monster Truck Hummer

Na zážitkový dárek pro muže dnes narazíme na každém kroku. V nabídce různých společností je to zpravidla let balonem, seskok padákem v tandemu, tandemový paragliding, pobyt ve větrném tunelu, bungee jumping, autocross, letecký simulátor, mushing – jízda se psím spřežením, let stíhačkou, škola smyku, plavba na plachetnici, indoor surfing, flyboarding, pobyt v tree housu, jízda na motorce na závodním okruhu, let akrobatickým letadlem, potápění, via ferrata s instruktorem, různé únikové hry jak v reálu, tak i 3D, anebo army aktivity, kdy se mohou muži na pár chvil stát třeba sniperem; a mnoho jiných. A muži tyto zážitkové dárky vítají – jednak pro zvýšený adrenalin a pak pro pocit, že dokázali překonat strach, protože ten je s některými disciplínami úzce spojený; navíc se tu pojí fyzická zdatnost s psychickým úsilím a také dobrodružství. Pánové si potom – a to naprosto oprávněně – připadají jako opravdoví chlapi a dokonce i jako hrdinové, což je zcela adekvátní pocit při takovémto zážitku.

My se tentokrát podíváme blíž na zážitky pro muže, které pro ně připravil Penzion Lesní. Tento penzion nabízí svým hostům totéž, co každé jiné ubytovací a restaurační zařízení – ubytování v blízkosti lesa v moderně zařízených pokojích a apartmánech s vlastní koupelnou a televizorem, dobrou stravu (dokonce i rozvoz jídel do okolí), nekuřácké prostory, wifi, ale také něco navíc: parkuje se zdarma na vlastním oploceném parkovišti, je tu dětské hřiště, terasa, kotce pro psy, venkovní bar a kromě koloběžky a kola vám také zapůjčí i gril.

A už se blížíme k nabídce Penzionu Lesní, která může mužům poskytnout skvělé zážitky: jízda v buginách, jízda na čtyřkolkách a jízda v monster trucku.

 

Zážitkový dárek pro muže

Jízda v monster trucku obrovských rozměrů a obrovského výkonu. Co to vlastně monster truck je? Jedná se o speciálně postavené vozidlo, s velmi velkými koly, zavěšením s velkým zdvihem a velice silným motorem. Jezdí se na připravených závodních tratích, anebo na překážkových drahách, kde si mohou zájemci zkusit třeba i kaskadérské kousky. Největší popularitu mají odedávna monster trucky v USA, které jsou také jejich kolébkou. Původní trucky jsou neustále inovovány, aby směřovaly k co nejvyšším výkonům a následným zážitkům, a to nejen v soukromí, ale také na závodech a sportovních soutěžích jako je kupříkladu Major League of Monster Truck, Toughest Monster Truck Tour či Monster Jam.

Zážitkový dárek

Jízda v bugině a na čtyřkolce.

Zvířený prach, rychlost, smyky v prudkých zatáčkách. A to všechno je ve vašich rukou, sami to ovládáte! A pozor – k těmto zážitkům mohou otcové vzít s sebou i děti, neboť některá vozidla jsou určena i pro ně.

 • Čtyřkolky: malá pro děti od 5 let a velká od 14 let; hodina jízdy vás přijde na 1500 Kč.
 • Dětská Buggy: malá od 5 let, větší od 8 let; cena je 800 Kč za hodinu.
 • Buggy Polaris: opět dva typy vozidel, a to od 10 a od 15 let; na těchto buginách je cena 1300 Kč za hodinu jízdy.

Vybrat si můžete i ze dvou typů drah:

 • Dokonale upravená a bezpečná, kde mohou jezdit děti i dospělí sami; je zde několik různých okruhů, dlouhých cca 300 metrů.
 • Některé terény milovického „cvičáku“ jsou místy neupravené a náročné, takže někde je možné jezdit jen spolu s instruktorem.

Všechny naše zážitkové aktivity jsou bezpečné, a to díky dobře udržovanému vozovému parku a jeho vybavení, a také týmu kvalitně vyškolených instruktorů.

Takže, chtějí-li si maminky na pár dní udělat volno jen pro sebe, mohou své muže i s dětmi poslat na zážitkový pobyt do Milovic, do Penzionu Lesní. A nemějte žádné obavy, bude tam o ně dobře postaráno po všech stránkách.  

Na druhé straně i spousta žen miluje rychlou jízdu a dobrodružství. V takovém případě objednejte vícedenní pobyt a zážitkový dárek dopřejte celé rodině. Můžete třeba uspořádat rodinné závody.

Rozhodnete-li se v Penzionu Lesní strávit více času, kupříkladu dovolenou, můžete se – poté co se nabažíte jízdy na výše uvedených strojích, rozhlédnout také po blízkém okolí, kde na vás čekají další volnočasové a zážitkové aktivity, například:

 • Zábavně naučný Park Mirakulum pro celou rodinu – najdete tam obří trampolíny a houpačky, lanová centra, prolézačky, dřevěný hrad s rozsáhlými podzemními chodbami, vodní svět a unikátní úzkokolejnou parní železnici, kterou je park propojen s tankodromem (vzdálenost cca 2 km), lesní město i kontaktní ZOO. A k tomu bezmála tisíc parkovacích míst zdarma.
 • Přírodní rezervace Pod Benáteckým vrchem
 • Naučné stezky Pozorovatelna a Mordové rokle
 • Historická vesnice umění a řemesel Botanicus Ostrá u Lysé nad Labem (10 km od Tankodromu)
 • Zámek Bon Repos Čihadla u Staré Lysé (9 km od Penzionu Lesní)
 • Muzeum a Hvězdárna Benátky nad Jizerou (7 km)
 • Golfový resort Benátky nad Jizerou
 • Zřícenina kaple Povýšení svatého kříže Bříství

V okruhu 20 kilometrů od Milovic najdete nespočet turisticky zajímavých míst, ať jsou to kulturní a architektonické památky, anebo možnosti pro pěší turistiku. Kromě toho je tu i spousta nově vybudovaných cyklotras a cyklostezek, například Taxis Vlkava, cyklostezka do Lysé nad Labem – 0037, Luštěnice – 0038, Benátky nad Jizerou – 8149, Hradišťko – 0019, nebo okružní cyklotrasa Krajinou Rudolfa II., aj. Anebo se na kole či autem můžete vydat do obce Loučeň, kde se nachází zámek s největším labyrintáriem. Vzdálený je od Milovic 19 km.

Tak co myslíte? Líbilo by se vám strávit rodinnou dovolenou v Penzionu Lesní v Milovicích nad Labem s využitím všech volnočasových, sportovních a rekreačních aktivit? Anebo si sem můžete zajet třeba jen na prodloužený víkend. Až pobyt u nás jednou „ochutnáte“, budete se sem rádi vracet.

Facebook
Penzion Lesní v Milovicích hodnocení