Adrenalinové zážitky pro muže

Adrenalinový zážitkový den pro muže může začít. Náš pension si pro vás připravil několik zajímavých adrenalinových zážitků pro muže, ze kterých si můžete vybírat nebo vyzkoušet klikně všechny.

Zážitkový dárek - jízda v bugině Polaris
Monster Truck Hummer

Jízda v Big Hummer

Kdo nevyzkoušel, neví, jak říká Jaro Slávik. A kdo nevyzkoušel Big Hummer, jakoby nežil 😉. Obrovská masa energie, kterou ovládáte, když projíždíte milovickým výcvikovým prostorem je prostě boží. Řízení vás nutí být plně ponořen do jízdy a věnovat 100% pozornosti řízení.

Truckový special pro zážitek z jízdy

Další mazlík s velkými koly a výkonem, který se nezastaví před kdejakou jámou a projíždí krajinou jako ledoborec zamrzlým mořem. V mužích se probouzí pocity jako touha, strach, radost, eufórie a štěstí. Proto jsou tyto adrenalinové zážitky pro muže tak atraktivní a vyhledávané.

Monster Truck Ford
Půjčovna čtyřkolek

Adrenalin na čtyřkolkách

Sdílené zážitky jsou ty nejlepší zážitky. Vyřažte s partou vašich kamarádů na chlapskou jízdu a vyzkoušejte třeba závody na čtyřkolkách na místní upravené závodní dráze. Jezdit zde můžete rychle a přitom bezpečně. Nic není taková zábava, jako poměřit síly se svými kumpány a vrátit se na chvíli do bezstarostných chlapeckých let.

Buginy jsou nejlepší

Buginy jsou prostě boží. Mezi zážitky pro muže je můžeme zařadit na přední příčku. Naše buginy mají dostatečný výkon, aby vás pořádně zarazily do sedačky a vy jste si mohli užít adrenalinovou jízdu do sytosti.

Půjčovna Buggy Polaris

Večeře pro chlapy

Penzion Lesní disponuje restaurací, kde vám připravíme večeři, která vám doplní spálenou energii behem adrenalinových zážitků. Třeba filírovaný argentinský flank steak s výbornou houbovo-smetanovou omáčkou. Točené, chlazené, dvanáctistupňové, plzeňské pivo vám tu dobrůtku pomůže spláchnou do žaludku a vy budete cítit jen nebíčko v bříšku. A zbytek večera můžete strávit ve společnosti svých kamarádů či kamarádek na baru s nějakým dobrým rumem. To aby se dobře spalo.

Restaurace Milovice pečené koleno

Ubytování jako v bavlnce

Chlapy nejsou moc nároční, to samozřejmě víme. Stačil by vám spacák a místo, kde se natáhnete a přespíte, ale proč si nedopřát trošku pohodlí. V létě rozhodně oceníte klimatizované místnosti, protože kdo by se chtěl dobrovolně pařit v tom vedru. Extra pohodlné matrace už jsou jen třešničkou na dortu v žážitky nabitém dni.

Ubytování Milovice - dvoulůžkový pokoj či apartmán

Vyzkoušejte adrenalinové zážitky pro muže v penzionu Lesní.

Facebook
Penzion Lesní v Milovicích hodnocení